Vědění – falešná iluze porozumění či bezpečí metodologie – zhoršuje naši schopnost vidět a slyšet neočekávané, nevyslovené a zatím-nevyslovené. Pokud vždy vidíme a slyšíme určité věci tak, jak  jsme zvyklí, potom našim očím a uším unikne to, co je  zvláštní a jedinečné. „ (Anderson, 2009,s.115).

Trvanie koučovacieho sedenia: 60  až 90 minút.

Priebeh: osobné stretnutie, žiaľ momentálne kvôli ochranným opatreniam zasielam „link“, ktorý nie je nutné inštalovať – spustí sa jednoduchým kliknutím naň. Cez „link“ prebieha video hovor, ktorý je možný uskutočniť aj na PC, a rovnako aj na mobile.

Cena: jedno sedenie 60 €  ALE: Do septembra 2021 ponúkam každému klientovi prvé tri stretnutia úplne zdarma ako :   „ ochutnávku koučingu“ .

Koučovacia pohotovosť: 

Sme tu pre Vás, ak máte medzi jednotlivými sedeniami nejakú dôležitú alebo neodkladnú záležitosť, prípadne ak sa chcete podeliť o dosiahnutý úspech, vždy si na Vás urobíme čas. Za túto službu sa nikdy neúčtuje žiadna čiastka ( ani mimo „ ochutnávky“) je telefonická pomoc, ktorú môže klient využiť, keď potrebuje náhle s niečím pomôcť, avšak tento telefonát by nemal presiahnuť  viac ako 5 minút.  Mobil: 0907519419, príp.: dharmah@dharmah.sk

Doporučenia:

Zbožňujeme referencie! Keď nás klient odporučí nejakému priateľovi/ priateľke, je to pre nás to najväčšie poďakovanie za našu prácu, ktorú sme pre Vás odviedli, pretože osoba, ktorá k nám príde na Vaše odporučenie, je pre nás omnoho hodnotnejším klientom, ako klient, ktorý nás našiel na webe J . Ak niekoho poznáte, pre koho by mohli byť naše služby užitočné, odkážte ich prosím na náš web: www.dharmah.sk, kde si ľahko vyžiada „ ochutnávku koučingu“ zdarma. Požiadajte ho  prosím, aby uviedol vaše meno. Ak sa stane táto osoba našim klientom, ponúkame Vám ako poďakovanie jedno sedenie koučingu zdarma.